Wspólnoty mieszkaniowe & BazaN - Oprogramowanie do pełnego zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Program dla wspólnot mieszkaniowych.

Pobierz Demo

programu do zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Wspólnoty mieszkaniowe & FK BazaN

Program przystosowany do systemu operacyjnego

MS Widnows (c)

Udostepniona wersja demonstracyjna posiada wbudowango Asystenta BazaN, dzięki któremu wprowadzanie danych wspólnoty mieszkaniowej oraz wykonywanie innych czynności w programie jest podpowiadane krok po kroku, co daje pełny komfort pracy i ułatwia zapoznanie się z programem.

Tu sa nasi klienci

Wspólnoty mieszkaniowe & BazaN - Oprogramowanie do pełnego zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Program dla wspólnot mieszkaniowych.

 

Pobierz DEMO programu

Nasza konsultantka zapyta tylko o to, na ile dobrze demo prezentuje możliwości programu.Sprawdź cenę w naszym cenniku oraz to, co otrzymasz dodatkowo wraz z programem!

Demo Bazan

Filmy szkoleniowe

Zobacz jak łatwo i skutecznie moż esz nauczyć się obsługiwać nasz program !!! Niepublikowane do tej pory przez żadnego z dostawców multimedialne materiały szkoleniowe z oprogramowania do zarządzania wspólnotami To wszystko po to, aby od samego początku czuć się jak najpewniej i aby wszystko, co tyczy komputerowej części zarządzania było zawsze na czas.

 

Asystent

  • "Asystent BazaN" - szybko pomaga zapoznać się z programem WM & FK BazaN i zdobyć pewność w jego użytkowaniu!
  • Import plików ELIXIRowych z banków z wyciągami wpłat właścicieli jak i faktur dostawców. Sprawdź cenę.
  • Tworzenie zestawień finansowych i bilansów rocznych w pakiecie FK BazaN - Czy wiesz już, że to jest proste?