Wywiad z panią Anną Przybycień właścicielką firmy Anter w Kamieniu Pomorskim nt. programu Wspólnoty Mieszkaniowe & FK BazaN oraz naszej firmy:

Szanowni Państwo

Jestem bardzo zadowolony z kupna programu komputerowego "BAZAN". Jest to program, który składa się z dwóch modułów. Pierwszy służy głównie do bardzo łatwego naliczania opłat za mieszkania, rozliczania mediów, tworzenia struktur wspólnot mieszkaniowych. Posiada on również możliwość wykonania dużej liczby raportów.
Drugi moduł służy głównie do spraw finansowych. W sposób bardzo prosty, właściwie w jednym oknie można dokonać księgowania wpłat bankowych czy zaksięgować fakturę. Moduł ten pozwala w sposób bardzo przejrzysty wykonać roczny bilans wspólnoty.
Zaleta tego programu jest jego niska cena. Jeżeli nie posiada się dużej ilości wspólnot to można zakupić program tylko dla trzech wspólnot a potem sukcesywnie dokupować licencje na kolejne.
Moim zdaniem kolejną zaletą jest możliwość konsultowania się z twórcami tego programu drogą telefoniczną lub przez Internet. Służą oni pomocą przy jakichkolwiek wątpliwościach dotyczących programu.

Zarządca Nieruchomości
Bogdan Babski , Lubliniec
email: usnier@poczta.onet.pl
gadu-gadu: 2099090

Wywiad z panią Magdą Hałasińską właścicielką firmy MAH we Wrocławiu nt. programu Wspólnoty Mieszkaniowe & FK BazaN oraz naszej firmy:

Wykorzystuję program BazaN do prowadzenia rozliczeń z członkami wspólnot mieszkaniowych od dwóch lat. Rozpoczynając działalnośc szukałam programu łatwego w obsłudze i niedrogiego. Testowałam oprogramowanie kilku firm, które w większości oferują bardzo rozbudowane i kosztowne programy dla zarządców obsługujących dużą ilośc wspólnot. BazaN to program zarówno dla "dużego" jak i "małego" zarządcy. Jest stale udoskonalany zgodnie z sugestiami użytkowników. Dodatkową jego zaletą jest łatwość kontaktu za autorami, którzy niestrudzenie udzielają pomocy, w przypadku jakichkolwiek problemów.

Magdalena Hałasinska, Wrocław,
email: gdansk@starpipe.com.pl,
gadu-gadu: 7840788

 

Program kupilem dla zmniejszenia ilosci czasu na wykonywanie zestawien finansowych i roznych wydrukow ktore wczesniej musialem tworzyc w exelu lub wordzie oraz uproszczenia pracy. Konsekwentnie uruchamiam kolejne mozliwosci programu w miare wolnego czasu. Ciesze sie, ze udalo sie szybko uruchomic zestawienia finansowe i mam mozliwosc kontroli na biezaco prawidlowosci wprowadzania danych. Prowadzenie wspolnot jest moim zajeciem dodatkowym. Wspolpraca z autorami jest bardzo dobra. Doceniam dyspozycyjnosc i i zyczliwosc z ich strony. Na miare jaka sam przyjalem, polecilbym ten program. Szukalem programu w korzystnej cenie z uwagi na niewielka ilosc wspólnot i jednoczesnie kompleksowo obejmujacego calosc zagadnienia. W moim przypadku trudno pozyskiwac nowe wspólnoty. Kupilem program glownie aby zmniejszyc pracochlonnosc, przez co oszczedzic czas na inne zajecia i to spokojnie udalo mi sie zrealizowac i jestem zadowolony. Na pewno polecilbym go swoiemu koledze - ale oczywiscie w innym miescie.

Mieczysław Zwoinski, Gdansk,
email: gdansk@starpipe.com.pl,
gadu-gadu: 7840788

 

Witam

Po ponad rocznym uzytkowaniu Wszego produktu jakim jest program Wspólnoty Bazan, FK i Administrator moge powiedziec o tych programach wiele dobrego.
Program Wspolnoty jak i FK sa moim zdaniem bardzo solidnie i chociaz nie jestem informatykiem to jednak mam za soba ponad 20 letni staz pracy z roznymi programami komputerowymi.Patrzac na Wasz produkt oczyma uzytkownika moge powiedziec ze oswojenie sie z programem wymaga troche czasu ale oplaca sie bo wowczas dostrzega sie jak wiele ma on zalet.
1.Po zapoznaniu sie z programem w tarkcie tworzenia struktury wspolnoty wydaje mi sie ze jest zdecydowanie prostszy w obsludze od programu wczesniej przez nas uzytkowanego (zawieszenia sie programu traktuje jako niedoskonalosc naszego sprzetu,a ten niewielki problem latwo usuwa sie przy pomocy Administratora).
2.Przejrzystosc i dostepnosc do wielu danych poprzez edycje elementow struktury wspolnotowej.
3.Mozliwosc rzetelnej kontroli i analizy naliczen przed akceptowaniem danych do przesylu do FK.
4.Kapitalnym rozwiazaniem jest mozliwosc biezacego rozliczenia niedoborow uslug medialnych takich jak zimna woda, kanalizacja.Przynajmniej u nas ludzie wola kiedy rozliczenie jest na biezaco niz kiedy w okresach kwartalnych lub polrocznych.
5.W programie FK jest wielka roznorodnosc konfiguracji podgladow i wydrukow obrotow i sald kont co pozwala na tworzenie roznych doraznych analiz finansowych.
6.Wydruk raportow naliczen jest przejrzysty i czytelny nawet dla osob nie posiadajcych wiedzy o rachunkowosci.
Jesli chodzi o wady to przynajmniej w moim odczuciu ich nie dostrzegam w czasie pracy z tym programen.

Piotr Miszkiel, Kruklanki,
email: piter1945@wp.pl
gadu-gadu: 7840788

 

Poproszono mnie o opinie na temat programu do zarzadzania wspólnota mieszkaniowa.
Zaczynajac administrowanie wspólnota mieszkaniowa szukalem w internecie programu, który pozwoli mi dosc latwo i czytelnie prowadzic ewidencje mojej wspólnoty i co dla mnie bylo najwazniejsze rozwiaze za mnie problem ksiegowosci. Pozwoli uniknac zatrudniania biura rachunkowego czy kogos, kto zna na tyle zasady ksiegowania, rozliczen, naliczen, robienia bilansu by mozna bylo robic to samemu. Na rynku jest troche róznych programów poczawszy od bardzo zaawansowanych, rozbudowanych do granic mozliwosci, do bardzo prostych a nawet znalazlem darmowy program oparty na arkuszu kalkulacyjnym.
Sciagnalem pare wersji demo.Rozmawialem równiez z producentami oprogramowania do zarzadzania wspólnotami.
Uwage moja zwrócil program Wspólnoty Mieszkaniowe Bazan. Jego cena byla bardzo przystepna, w programie demo pracowalem intuicyjnie i ze wszystkich, jakie testowalem wydal mi sie najbardziej przyjazny, prosty w obsludze a zarazem dajacy komfort pracy, szybkosc dzialania, przejrzystosc wprowadzonych danych. Jego istotna cecha byl brak udziwnien, mnogosci dodatków, które nie sa nigdy wykorzystywane a ,,zasmiecaja,, program. Ma dwa podstawowe piony, które w pelni wystarczaja kazdej wspólnocie oraz kazdemu administratorowi. Dodanie do programu ,,asystenta,, do maksimum uproscil korzystanie z wszystkich opcji programu i nawet calkowity laik moim zdaniem jest w stanie dac sobie spokojnie rade z praca na tym programie w tym na programie FK.
Nastepna niemniej wazna zaleta programu, która poznalem w czasie szkolenia i osobistych kontaktów z autorami jest to ze program jest ,,zywy,, na biezaco dostosowywanym do zmian, jest tworzony przez czynnych zarzadców, administratorów a wiec ludzi którzy na co dzien maja do czynienia z problematyka administrowania.
Nie znam mozliwosci korzystania z opcji pobierania pliku z banku.
Do wad zaliczylbym odpornosc programu na komendy glosowe i póki co trzeba meczyc sie z klawiatura.

Z powazaniem
Czeslaw Bigot
Wspólnota Mieszkaniowa Sopot
www: http://www.interecho.com/wejherowska3/
email: wejherowska3@interecho.com,
gadu-gadu: 8758866

 

Witam, Przepraszam, ze tak pózno ale czasami jest tak, ze nawet na napisanie kilku slów brakuje czasu. Moja opinia o programie jest jednoznacznie pozytywna, dla takiej wspólnoty jak "moja" gdzie tak naprawde nie bardzo jest sens wynajmowac profesjonalistów do zarzadzania i prowadzenia ksiegowosci wspólnoty. Poniewaz nawet najlepsi profesjonalisci tak naprawde nigdy nie beda rozumiec wszystkich mieszkanców bedacych ze soba na codzien, ich mentalniosci i potrzeb,takie rozwiazanie wymaga równiez comiesiecznego ponoszenia kosztów,a generalnie wspólnoty przejely budynki w fatalnym stanie technicznym i potrzeby sa ogromne. Program natomiast mozna obslugiwac z powodzeniem po krótkim przeszkoleniu, sama obsluga nie jest problemem, czlonkowie wspólnoty zadowoleni bo z chwila wdrozenia programu przeszlismy na rozliczenie z dolu unikajac w ten sposób zaliczek i skomplikowanych rozliczen, dzisiaj jest tak, ze placimy za kazdy miesiac za faktyczne zuzycie (kazdy na drugi dzien miesiaca ma dostarczone rozliczenie kosztów eksploatacji za dany miesiac). Poniewaz problemy wspólnot znam tylko z poziomu "malej wspólnoty" (12 lokali) wiec trudno jest mi ocenic przydatnosc programu dla wiekszych wspólnot, ale napewno polecilbym (robie to juz teraz) wszystkim wspólnotom podobnym do mojej program jest OK.

Pozdrawiam
Janusz Kowalik
januszkow@o2.pl
gadu - gadu 8362468

 

Witam, Chciałabym wyrazic swoją opinie na temat systemu informatycznego BAZAN, jednak bedzie ona krótka, gdyż wiąże sie dwoma słowami, prostota a zarazem profesjonalizm. Program nie wymaga specjalnych szkolen, gdyż sam użytkownika naprowadza jak daną czynnosc wykonac, co zaoszczedza czas. Wprowadzenie jakiegokolwiek nowego lokalu czy chocby wspólnoty jest proste ze wzgledu na przejrzystą wizualizacje ikonek oraz zakładek. Naliczenie czynszu jest kwestią jednego klikniecia, jak również zrobienie jakiegokolwiek wydruku, system nie wymaga od użytkownika znajomosci informatyki, długotrwałych szkolen, ażeby nauczyc sie np. jak wskazywac scieżke, gdzie naliczenie czynszu ma byc skopiowane, a nastepnie scieżki dla wgrania do FK skopiowanych dokumentów, jak to ma miejsce np. w S_BIT. W BAZAN robi sie wszystko atomatycznie za pomocą jednego klikniecia myszką. Praca w systemie FK to czysta przyjemnosc, gdyż wszystko jest przejrzyste i proste do wykonania. Zaksiegowane wpłaty włascicieli automatycznie pokazują sie na kartach bez koniecznosci przegrywania danych. Najważniejszym jest jednak fakt, że raporty systemu chwalą własciciele domów i użytkownicy mieszkan, którymi zarządzamy. Zwracają uwage na przejrzystosc wydruków, co dobrze swiadczy o wiedzy i doswiadczeniu projektontów systemu. System BAZAN "żyje" i rozwija sie - to chyba jego najwieksza zaleta.

Z życzeniami dalszej owocnej współpracy
Anna Domanska, Maria Domanska, Wrocław,
email: adrzycimska@o2.pl,
gadu-gadu: 3725295

 

Dot.: Opinia dot. uzytkowania programu BAZAN Zarzadzanie wspólnotami.
W roku 2004 zostalem Prezesem Wspólnoty Mieszkaniowej w Raciborzu, pelnie jednoczesnie funkcje zarzadcy Wspólnoty. Nigdy wczesniej nie zajmowalem sie zarzadzaniem wspólnotami, zakup programu BAZAN polecil mi jeden ze znajomych. Rozpoczecie pracy z programem nie wymaga od uzytkownika duzej wiedzy z zakresu informatyki, wystarczy podstawowa znajomosc obslugi komputera. Sam program jednak ma bardzo duzo funkcji na poznanie których nie mialem zbyt wiele czasu. Tutaj jednak firma BAZAN okazala sie niezwykle pomocna. Poczatkowo poswiecano mi wiele godzin serwisu telefoniczengo, po czasie zaproponowano darmowe szkolenie w zakladzie w Kluczborku. Program dziala od poczatku bez wiekszych problemów, a wszystkie zauwazone usterki usuwane sa natychmiast. Dostawca oprogramowania zapewnil wszchstronna pomoc w zakresie obslugi programu. Wielokrotnie zdarzlo mi sie zwonic do firmy BAZAN w godzinach wieczornych i zawsze udzielono mi potrzebnych wskazówek. Nigdy nie zdarzylo sie, zebym musial czekac na rozwiazanie mojego problemu. Mozliwosc tworzenia oraz wysylania kopii bazy danych jaka daje program wykorzystywalem wielokrotnie i uwazam, ze ta funkcja jest jego najwieksza zaleta. Zawsze po wyslaniu bazy otrzymywalem poprawiona wersje, bledy jakie zostaly popelnione przeze mnie byly poprawiane tego samego dnia. Uwazam, ze zakup tego programu byl najlepsza inwestycja naszej Wspólnoty, a firma BAZAN gwarantem solidnosci wykonania produktu oraz naprawde doskonalego serwisu.

Z powazaniem
Ireneusz Cela
Tel 032 4140945

 

Poszukując programu obsługującego wspólnoty mieszkaniowe spośród dostępnych ofert uwagę moją zwrócił program wspólnoty mieszkaniowe BazaN. Przejrzystość, czytelność wprowadzonych danych i łatwość w obsłudze zdecydowały o moim wyborze. Również jego cena była dość przystępna przy jednoczesnej ofercie bezpłatnego rozszerzenia i dostosowywania programu do indywidualnych potrzeb oraz zachowaniu ciągłej obsługi serwisowej bez dokonywania dodatkowych opłat. Przed zakupem Waszego programu tworzyliśmy wydruki naliczeń czynszowych oraz zestawienia finansowe w programach Excel lub Word, co było pracochłonne i zajmowało dużo czasu. Dwa lata temu zakupiliśmy program Wspólnoty Mieszkaniowe BazaN i FK, co zdecydowanie usprawniło nam zarządzanie i rozliczanie 50 posiadanych wspólnot. Program umożliwia: - tworzenie przejrzystej struktury wprowadzanej wspólnoty, - samodzielne wprowadzanie danych współwłaścicieli, - szybkie naliczanie opłat, które automatycznie są przesyłane do FK, - dokonywanie indywidualnych rozliczeń współwłaścicieli z tytułu zużytych mediów, - bieżący monitoring stanu zadłużenia współwłaścicieli, - wykonywanie raportów z dokonanych naliczeń, list lokatorów itp., - wystawianie rachunków zarówno dla właścicieli zbiorowych (Gminy) jak i indywidualnych, - dostosowanie do potrzeb wspólnoty planu kont, - dokonywanie zestawień finansowych, obrotów i sald z dostawcami i odbiorcami, - bieżącą kontrolę kosztów i przychodów wspólnoty. Współpraca z twórcami programu nadal układa się na bardzo wysokim poziomie przy zachowaniu stałego kontaktu z użytkownikiem. Wszystkie zgłaszane problemy są szybko rozwiązywane, a program jest nadal udoskonalany.

Zarządzanie Nieruchomościami Koszalin

 

Program "Bazan" zakupilimy w 2005 r. , obsugujemy nim 3 wsplnoty i jestemy bardzo zadowoleni z jego uzytkowania w naszej firmie . Program ten jest prosty w obsłudze, poznanie go zajmuje kilka godzin , a w razie problemu lub zapyta - pomoca służą jego autorzy, którzy przez telefon lub mail szybko usuwają pojawiające się czasem problemy techniczne (dot. np. komputera lub zainstalowania nowej licencji) i udzielaj niezbdnych wskazowek. "Bazan" bardzo uatwi nam codzienn prac , wykonanie czasochonnych nalicze , zestawie i raportow odbywa sie tutaj w cigu paru minut , w kadej chwili moemy udzieli potrzebnych informacji wacicielom lokali , a wysyane do nich rozliczenia np. czynszu , s bardzo czytelne i proste. Program nie jest te drogi - poszerzenie go o kolejna wsplnote to tylko kwestia dokupienia dodatkowej licencji . Dlatego patrzac na dotychczasow wsplprace i dzialanie programu - mozemy poleci go kazdemu Zarzadcy.

Ewa Skrzypek, Anna Winter
Dzial Zarzdzania Nieruchomociami "GANT" S.A. ul.Oalwska 5, Wroclaw
tel.(071) 344-68-06

 

Jesteśmy małą firmą rodzinną zarządzającą 6 dużymi wspólnotami mieszkaniowymi (ok. 300 lokali). Testowaliśmy do tej pory kilka programów, Państwa program okazał się najbardziej praktyczny. Posiada duże możliwości, a zarazem jest prosty w osłudze. Ważnym atutem programu zwłaszcza dla małych firm jest przystępna cena.

Z poważaniem Andrzej Lech

 

Szanowni Państwo, Jesteśmy niedużą Wspólnotą więc poszukiwaliśmy niedrogiego a zarazem łatwego w obsłudze programu komputerowego do prowadzenia ewidencji i rozliczeń z członkami naszej Wspólnoty. Rozpoczęliśmy poszukiwania w internecie. Po zapoznaniu się z kilkoma wersjami demo naszą uwagę zwrócił program Wspólnoty Mieszkaniowe Bazan i FK Bazan. To było to czego oczekiwaliśmy : proste naliczanie opłat za lokal, łatwość w rozliczaniu mediów komunalnych, czytelne i przejrzyste raporty. Rozwiązał się też nasz problem z księgowością. Program FK umożliwia między innymi szybkie zaksięgowanie wpłat bankowych, faktur zakupu, przygotowuje w różnej konfiguracji wiele zestawień finansowych łącznie z rocznym bilansem Wspólnoty. Program jest na tyle przystępny, że niefachowcy jak my, mogą się go z powodzeniem nauczyć. Do zakupu programu niewątpliwie skłoniła nas także możliwość korzystania (zarówno telefonicznie jak i internetowo) z wiedzy i cennych rad twórców oprogramowania.

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 2 w Krakowie
Martyna Płaszczak Stanisław Brózda Mirosław Oleszycki

 

Poproszono mnie o napisanie opinii o programie BazaN. Doświadczenie moje może nie jest zbyt długie gdyż użytkuje go dopiero od roku. Wcześniej pracowałem w prostym programie wykonanym samemu w Exelu. W między czasie szukałem czegoś nie drogiego a spełniającego moje potrzeby. I to jest właśnie to. Inne testowane przeze mnie programy mają podobne możliwości jednak ich cena jest wielokrotnie wyższa. A i pomoc ze strony serwisu jest szybka i rzetelna. Przekonałem się o tym kilkakrotnie gdy popełniałem błędy wprowadzając naliczenia bądź rozliczenia. Ze swej strony mogę polecić go wszystkim zarządcom jako niezbędne narzędzie pracy.

Z wyrazami szacunku;
Jacek Szczepanik, Szydłowo,
www.zarzadca.info.pl
email: osiedle_szydlowo@op.pl

 

Szanowni Państwo ! Poproszono mnie abym napisała kilka słów na temat oprogramowania do kompelskowego zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi BazaN, dobrą chwilę zastanawiałam się od czego by tu zacząć i jak napisać aby osoby zainteresowane takim opragromowaniem, nie popełniły mojego błędu ! pewnie Państwa zaintrygowałam ? więc moze w skrócie podejmę temat : Opragramowanie BazaN nie jest moim pierwszym programem. W odstępnie 3 miesięcy zdążyłam kupić 2 programy.Ostatnim jest oprogramowanie BazaN. Nie będę wyliczać ile było wersji demo! wspomne tylko że pierwszy program który kupiłam był równiez z wersją demo.Miałam wiele pytań na które otrzymywałam satysfakcjonujące odpowiedzi.Twórca programu obiecywał możliwość rozbudowy programu wg moich potrzeb! Żeby nie przedłużać to pomimo zapłaty za program i dodatkowe zlecenia zrezygnowałam - obietnice okazały się czcze .W związku z tym ,ze oprogramowanie było mi bardzo potrzebne i to szybko, ściągnęłam wersje demo oprogramowania BazaN i przeżyłam naprawde "szok", bo to było TO ! niedość ze cena była naprawdę przystępna to reakcje serwisu technicznego były błyskawiczne. W bardzo krótkim czasie wyraziłam akces zakupu oprogramowania a decyzja moja była podyktowana przede wszystkim tym, że tak wspaniałego wsparcia technicznego to jeszcze nie spotkałam. Naprawdę na najwyższym poziomie . Nie bede opisywać z czego oprogramowanie się składa co zawiera itd , bo to kazdy moze sobie przeczytać na stronie producenta.Ja tylko chciałam wyrazić swoja opinie, czyli : Wsparcie techniczne - 100 % Pozytyw Oprogramowanie - 100 % Pozytyw ktoś kiedyś mi napisał ,że jesli opinia jest zbyt słodka to jest podejrzana ! moze i tak , ale taka jest moja opinia i ja się pod nią podpisuje podając swoje namiary.Bardzo chętnie odpowiem na dodatkowe pytania dotyczące oprogramowania BazaN.Ja osobiście jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona.Na marginesie tylko wspomne ,bo warto, że nie jestem księgową. Szanowni Państwo jeśli zaintrygowała czy tez zaciekawiła Was moja opinia to proszę mi wierzyć warto ściągnąć sobie wersję demo i przekonac się czy to jest czcza pisanina czy tak nie jest !? Wszystkich serdecznie pozdrawiam a w szczególności wsparcie techniczne BazaN.

Z poważaniem
Zarządca Ewa Janicka
0606 880 807
ewa6525@poczta.onet.pl
gadu-gadu : 9116156

 

Dopiero rozpoczynam zarządzanie wspólnotą, poprzedni zarządca Przedsiębiorstwo Komunalne, prowadził dokumentację komputerową więc nie za wiele otrzymałam dokumentacji tylko wydruki komputerowe. Chciałabym również prowadzić, dla ułatwienia, dokumentację komputerową. Po przetestowaniu wersji demonstracyjnej programu BazaN jak również innych jestem przekonana, że program BazaN pozwoli mi w sposóp przejrzysty prowadzić niezbędną dla wspólnoty dokumentację. (Ze względu na brak odpowiedniego pomieszczenia na biuro wspólnoty do prowadzenia dokumentacji nie mogę używać komputera stacjonarnego tylko przenośny.) Prowadzenie wspólnoty jest moim zajęciem dodatkowym i mam na to niewiele czasu, tak więc napewno program Wspolnty Bazan, FK i Administrator napewno ułatwi mi pracę i zaoszczędzi czasu na sporządzanie zestawień. Więcej uwag będę mogła napisać po zakupie i programu. Wówczas będę mogła ocenić jego przydatność w parktyce. Z opinii o programie i współpracy z autorami innych użytkowników sądzę, że będzie to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.

 

Szanowni Państwo. Jestem w trakcie testowania Waszego "demo" oprogramowania do zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Ogólnie ocena jest pozytywna. Względem innych podobnych programów, ten wydaje się być dla zarządcy bardzo przyjazny. Spełnia moje oczekiwania pod względem prowadzenia księgowości jak i wykonywania naliczeń opłat. Myślę że po jego zakupie i dłuższym okresie użytkowania, pozytywnych opini będzie jeszcze więcej.

z pozdrowieniami Zarzadca z Zielonej Gory

 

Pobierz DEMO programu

Nasza konsultantka zapyta tylko o to, na ile dobrze demo prezentuje możliwości programu.Sprawdź cenę w naszym cenniku oraz to, co otrzymasz dodatkowo wraz z programem!

Demo Bazan

Filmy szkoleniowe

Zobacz jak łatwo i skutecznie moż esz nauczyć się obsługiwać nasz program !!! Niepublikowane do tej pory przez żadnego z dostawców multimedialne materiały szkoleniowe z oprogramowania do zarządzania wspólnotami To wszystko po to, aby od samego początku czuć się jak najpewniej i aby wszystko, co tyczy komputerowej części zarządzania było zawsze na czas.

 

Asystent

  • "Asystent BazaN" - szybko pomaga zapoznać się z programem WM & FK BazaN i zdobyć pewność w jego użytkowaniu!
  • Import plików ELIXIRowych z banków z wyciągami wpłat właścicieli jak i faktur dostawców. Sprawdź cenę.
  • Tworzenie zestawień finansowych i bilansów rocznych w pakiecie FK BazaN - Czy wiesz już, że to jest proste?